280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Folyópart híddal, 1947

292. Kiss Farkas Imre (működött a 20. században)

Folyópart híddal, 1947

olaj, vászon

50,5*60 cm

j.j.l.: Kiss Farkas Imre 947, kis sérüléssel