280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Ház a fák között (Tavasz)

322. Tenk László (Nagybánya, 1943 - )

Ház a fák között (Tavasz)

olaj, farost

70*50 cm

j.n. keret nélkül