280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Balatoni halászok

166. Pörge Gergely (Pest, 1858 - Újpest, 1930)

Balatoni halászok

olaj, falemez

19*28,5 cm

j.j.l.: Pörge Gergely