280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Gyerekek a domboldalon, 1943

197. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Gyerekek a domboldalon, 1943

olaj, vászon

58*76 cm

j.j.l.: Glatz 1943