280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Téli fenyőerdő

186. Olgyai Viktor (Igló, 1870 - Salzburg, 1929)

Téli fenyőerdő

olaj, vászon

50*70,5 cm

j.j.l.: Olgyai Viktor