280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Tanító Krisztus

29. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Tanító Krisztus

olaj, fa

35,5*31,5 cm

aranyozott ezüst rizával: Szentpétervár, 1887, V. Sz. próbamester, kiotban