280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Irgalmas szamaritánus

282. Udvary Géza (Perbenyik, 1872 - Budapest, 1932)

Irgalmas szamaritánus

olaj, falemez

23*20 cm

j.n. h.o. autográf felirat, 1906