55. Magyar festő, 18. sz.
Bánffy Lajos portréja
olaj, vászon farostra ragasztva
18*14,5 cm
j.n. Proveniencia: Pálóczi Edgár gyűjteményéből, kiállítva: Iparművészeti Múzeum, 1931. Erdélyi kiállítás