280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Bánffy Lajos portréja

55. Magyar festő, 18. sz.

Bánffy Lajos portréja

olaj, vászon farostra ragasztva

18*14,5 cm

j.n. Proveniencia: Pálóczi Edgár gyűjteményéből, kiállítva: Iparművészeti Múzeum, 1931. Erdélyi kiállítás