280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Keresztény és török lovascsata I - II.

77. Osztrák vagy magyar festő, 18. sz. első fele

Keresztény és török lovascsata I - II.

olaj, vászon

51*97,3 cm