280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Férfi portré

192. Papp Gábor (Kolozsvár, 1873 - Szeged, 1931)

Férfi portré

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Papp Gábor