280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Tavaszi virágzás

231. Magyar - Mannheimer Gusztáv (Pest, 1859 - Budapest, 1937)

Tavaszi virágzás

olaj, fa

28,5*36 cm

j.j.l.: Magyar Mannheimer G.