280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hölgyek a szalonban zongoránál

253. Mayer Alajos (Budapest, 1878 - 1953)

Hölgyek a szalonban zongoránál

olaj, vászon

68,5*84,5 cm

j.b.l.: Mayer A.