280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Téli utcarészlet

316. Rónai Géza (Debrecen, 1886 - Debrecen, 1944)

Téli utcarészlet

pasztell, papír

52*60 cm

j.j.l.: Rónai Géza