280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Erdei házikó, 1943

227. Magyar festő, 20. sz. első fele

Erdei házikó, 1943

olaj, vászon

54,5*50 cm

j.k.l.: Rudnay b.l.: 1943, Dr. Halasy Miklós, a művész unokájának gyűjteményéből