280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Istenszülő minden fájdalmasok öröme

16. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Istenszülő minden fájdalmasok öröme

olaj, fa

30,5*26 cm

sérült