280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Római zarándokok

5. Ender, Johann (1793 - 1854)

Római zarándokok

akvarell, ceruza, papír

160*270 mm

j.j.l.: J. Ender, az 1843-ban festett olaj változat a bécsi Kunsthistorisches Múzeumban található