280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Előkelő hölgy portréja, 1868

117. Csillagi Lajos (Pest, 1829 - Újpest, 1903)

Előkelő hölgy portréja, 1868

olaj, vászon

76,5*60,5 cm

j.b.l.: Csillagi Lajos 1868