280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Nagyvárosi utcarészlet, 1918

291. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Nagyvárosi utcarészlet, 1918

olaj, karton

55*70 cm

j.j.l.: Berkes A. 1918, sérült