280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Mólón, 1938

357. Radnay - Rózsay Miklós, Muraközi (Budapest, 1900 - 1945)

Mólón, 1938

olaj, vászon

41*52 cm

j.j.l.: Radnay Miklós 1938