280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Téli erdőrészlet patakkal

187. Neogrády László (Budapest, 1896 - Budapest, 1962)

Téli erdőrészlet patakkal

olaj, vászon

81*104,5 cm

j.j.l.: Neogrády László