280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Istenszülő minden fájdalmasok öröme

15. Orosz festő, 19. sz. vége

Istenszülő minden fájdalmasok öröme

olaj, fa

27*21,5 cm

h.o. 1892-es felszentelési felirattal, sérült