280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Balatoni strandon, 1961

325. Halász Szabó Sándor (Szentes, 1920 - 1996)

Balatoni strandon, 1961

olaj, vászon

60,5*80,5 cm

j.b.l.: Halász Sz. S. 1961