280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Madonna tájban

365. Kacziány Aladár (Cserhátsurány, 1887 - Budapest, 1978)

Madonna tájban

gouache, papír

325*245 mm

j.j.l.: Kacziány Aladár