93. Bommel, Elias Pieter van (Amszterdam, 1819 - Bécs, 1890)
Amszterdami kikötőrészlet, 1860
olaj, vászon
29,5*47 cm
j.j.l.: E.P. van Bommel 1860, h.o.: német nyelvű felirat