280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Amszterdami kikötőrészlet, 1860

93. Bommel, Elias Pieter van (Amszterdam, 1819 - Bécs, 1890)

Amszterdami kikötőrészlet, 1860

olaj, vászon

29,5*47 cm

j.j.l.: E.P. van Bommel 1860, h.o.: német nyelvű felirat