280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hölgy az ablaknál

256. Komáromi Kacz Endre (Rév - Komárom, 1880 - Balatonalmádi, 1969)

Hölgy az ablaknál

olaj, vászon

44,5*33,5 cm

j.j.l.: Komáromi Kacz E.