196. Thorma János (Kiskunhalas, 1870 - Nagybánya, 1937)
Önarckép, 1895, Párizs, Julian Akadémia
olaj, vászon fára ragasztva
45*35,5 cm
j.b.l.: Thorma, h.o.: felirat