280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Önarckép, 1895, Párizs, Julian Akadémia

196. Thorma János (Kiskunhalas, 1870 - Nagybánya, 1937)

Önarckép, 1895, Párizs, Julian Akadémia

olaj, vászon fára ragasztva

45*35,5 cm

j.b.l.: Thorma, h.o.: felirat