280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Leányportré

135. Székely Bertalan (Kolozsvár, 1835 - Mátyásföld, 1910) -nak tulajdonítva

Leányportré

olaj, vászon kartonra ragasztva

48*35 cm

j.n. restaurált