280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Anya gyermekével, 1907 körül

288. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Anya gyermekével, 1907 körül

olaj, karton

61*60 cm

j.n. h.o.: MNG bírálati szám 1984. okt. 29. / 188