280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Falurészlet

234. Nyilasy Sándor (Szeged, 1873 - Szeged, 1934)

Falurészlet

olaj, falemez

16*26,5 cm

j.b.l.: Nyilasy, h.o.: Tájkép vázlat