280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Ruhaszárítás

238. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)

Ruhaszárítás

olaj, vászon kartonra ragasztva

37*49,5 cm

j.b.l.: Nádler R.