280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Dombos táj kis fahíddal

347. Dobroszláv Lajos (Vinga, 1902 - Tata, 1987)

Dombos táj kis fahíddal

akvarell, papír

255*455 mm

j.j.l.: Dobroszláv L.