280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Dömösi vízpart, 1932

328. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Dömösi vízpart, 1932

olaj, vászon

60*90 cm

j.j.l.: Widder Félix Dömös 1932