280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hárfás

361. Hincz Gyula (Budapest, 1904 - Budapest, 1986)

Hárfás

rézkarc, papír

295*200 mm

j.j.l.: Hincz Gy., ajándékozási felirat, 1976, foltos