280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Nyári kertben

226. Gergely Imre (Pest, 1868 - Budapest, 1957 körül)

Nyári kertben

olaj, vászon

39*49,5 cm

j.j.l.: Gergely Imre