194. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)
Hazafelé, 1920-as évek VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
92*118 cm
j.b.l.: Révész Imre, h.o.: kiállítási címke töredék, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1930. március 16.- április 13. (kat. I/25. Hazafelé, olajf.), Reprodukálva: Képzőművészet, 1930/30, 109. o.