280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Hazafelé, 1920-as évek VÉDETT - NO EXPORT

194. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)

Hazafelé, 1920-as évek VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

92*118 cm

j.b.l.: Révész Imre, h.o.: kiállítási címke töredék, Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1930. március 16.- április 13. (kat. I/25. Hazafelé, olajf.), Reprodukálva: Képzőművészet, 1930/30, 109. o.