280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Zenélő puttók, 1938

128. Éder Gyula (Kassa, 1875 - Budapest, 1945)

Zenélő puttók, 1938

olaj, vászon

60*50 cm

j.j.l.: Éder Gyula 1938