280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Lányka virággal

338. Náray Aurél (Budapest, 1883 - Budapest, 1948)

Lányka virággal

olaj, vászon

34*28,5 cm

j.j.f.: Náray Aurél