280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szamarkandi részlet arabokkal

176. Pádly Aladár (Budapest, 1881 - Veresegyháza, 1949)

Szamarkandi részlet arabokkal

olaj, vászon

37*55 cm

j.j.l.: Pádly Aladár Szamarkand, sérült