280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Verhoturjei Szent Simeon (a vogulok térítője)

22. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Verhoturjei Szent Simeon (a vogulok térítője)

olaj, fa

18,5*14 cm

aranyozott, festett fa kiotban, üveg sérült