280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szentendrei utcarészlet

172. Bánovszky Miklós (Besztercebánya, 1895 - Szentendre, 1995)

Szentendrei utcarészlet

olaj, vászon

70*90 cm

j.j.l.: Bánovszky