280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Szégyenlős akt

261. Bory Jenő (Székesfehérvár, 1879 - Székesfehérvár, 1959)

Szégyenlős akt

festett terrakotta

m: 54 cm

j.a talp.: Bory, sérült