280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Krumpliszedők

216. Pálnagy Zsigmond (Hajdúböszörmény, 1896 - Hajdúböszörmény,1959)

Krumpliszedők

olaj, vászon

60*73 cm

j.j.l.: J. Pálnagy