280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Antikizáló nőalak VÉDETT - NO EXPORT

149. Osztrák szobrász, 19. sz. eleje

Antikizáló nőalak VÉDETT - NO EXPORT

m: 17 cm