280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Zöldellő fa

223. Toroczkai Oszvald (Brassó, 1884 - Budapest, 1951)

Zöldellő fa

olaj, vászon

70*80 cm

j.b.l.: Toroczkay T. O.