280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Esik - e még?

207. Tölgyessy Artúr (Szeged, 1853 - Budapest, 1920)

Esik - e még?

olaj, vászon kartonra ragasztva

40*32,5 cm

j.b.l.: Tölgyessy A.