280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Beszélgető pár, 1943

230. Magyar festő, 20. sz. első fele

Beszélgető pár, 1943

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Rudnay Gy. j.l.: 1943, kis sérüléssel