280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Női arckép

142. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Női arckép

olaj, vászon

103,5*79 cm

j.b.l.: Barabás, Grill Gergely aukciós cédula, Aukció: Művészeti Aukciók és Kiállítások, III. Nagy művészeti aukció Budapest, Nemzeti Szalon, 1947. november, (kat. 11. Barabás Miklós: Női arckép, olaj, v., 105x79 cm, jelezve)