280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Árpádházi Szent Erzsébet

247. Spányik Kornél (Pozsony, 1858 - Budapest, 1943)

Árpádházi Szent Erzsébet

olaj, karton

45,5*34,5 cm

j.b.f.: Spányik