280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Flóra siklósi népviseletben, 1927

295. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

Flóra siklósi népviseletben, 1927

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Istókovits 1927 b.l.: Babának tisztelettel