280/1. Régi mesterek és 19-20.századi festmények > Nagyvárosi részlet

331. Berkes Antal (Budapest, 1874 - Budapest, 1938)

Nagyvárosi részlet

olaj, karton

25*35 cm

j.b.l.: Berkes A., MNG 1500 / 981, sérült